Вартість розраховується згідно наданої замовником електричної схеми.
Опис
Ввідний розподільчий пристрій (ВРП) використовується для прийому, розподілу та обліку електроенергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц напругою 220/380 В.
Застосування ВРП:
Ввідний розподільчий пристрій (ВРП) використовується для прийому, розподілу та обліку електроенергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц, напругою 220/380 В. Також ВРП служить для захисту ліній від перенавантажень та коротких замикань, а також для нечастих оперативних перемикань.
Ввідно-розподільчі щити (ВРП), головні розподільчі щити (ГРЩ) повинні встановлюватись в електрощитових приміщеннях, доступних тільки для обслуговуючого персоналу.
Ввідні пристрої (ВП), ввідно-розподільчі пристрої (ВРП), головні розподільчі щити (ГРЩ) не допускається розміщувати безпосередньо під санвузлами, ванними кімнатами, душовими, кухнями (окрім кухонь квартир), мийними і парильними приміщеннями лазень та іншими приміщеннями з мокрими технологічними процесами, за винятком випадків, коли прийняті спеціальні заходи щодо надійної гідроізоляції, які запобігають проникненню вологи в приміщення, де встановлені розподільчі пристрої.
Ввідні пристрої (ВП), ввідно-розподільчі пристрої (ВРП), головні розподільчі щити (ГРЩ) дозволяється розташовувати поза електрощитовими при виконанні наступних вимог:
* ступінь захисту оболонки повинен бути не нижче ІР31;
* розташування в зручних і доступних для обслуговування місцях (в опалюваних тамбурах, вестибюлях, коридорах тощо);
* апарати захисту і керування повинні установлюватися в металевих шафах, дверці яких замикаються. При цьому рукоятки апаратів керування не повинні виводитись назовні, а бути знімними або замикатись на замок;
* відстань від трубопроводів (водопровід, опалення, каналізація, внутрішні водостоки) повинна бути не менше ніж 0,5 м, а від газопроводів і газових лічильників не менше ніж 1 м.
ВРП – обов’язковий елемент електропостачання усіх забудов промислового та житлового призначення.
За призначенням панелі ВРП поділяють на:
* ввідні панелі;
* розподільчі панелі (застосовуються разом з ввідними);
* ввідно-розподільчі.
Панелі ВРП займають окремі відсіки, на які поділений корпус всього пристрою. Для експлуатації ВРП не потребує спеціальних щитових приміщень.
Характеристики:
Ввідний розподільчий пристрій (ВРП) являє собою металеву шафу, всередині якої можуть знаходитися вимикачі навантаження, запобіжники, лічильники, реле контролю фаз, вимикач аварійного освітлення, вольтметри та амперметри.
На дверях ВРП можуть встановлюватись контрольно-вимірювальні прилади: вольтметри, амперметри, вказівники та сигнальні лампи.
Амперметри та лічильники приєднуються через трансформатори струму.
Кола обліку у ВРП закриваються прозорими панелями, які можуть пломбуватись.
Переглянути схеми
Переглянути фото